+90 507 764 20 16 info@akcahavuzmarket.com

Yüzme havuzları inşaatları; mekanik ve elektrik tesisatları ile karmaşık bir yapıdadır. Kartuş filtreli filtrasyon, bu karmaşık sistemi basitleştirmenin ekonomik bir yoludur. Yüzme havuzu filtrasyon blokları, makine dairesi olmayan ya da mekanik odasında kısıtlı yere sahip olan havuz sahiplerinin tek seferde, kolay ve ekonomik bir şekilde yüzme havuzu devir daim sistemine kavuşturur. Yüzme havuzu duvarının ve kaplamasının hasar görmeden, düşük maliyetli bir filtrasyon sistemidir. Kartuş havuz filtrelerinin bu yönü yüzme havuzu inşaatı maliyetlerine önemli kazançlar sağlamaktadır.

Prefabrik yüzme havuzunuzu ekonomik bir filtrasyon sistemi ile kullanmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, havuz filtrasyon blokları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyun.

 

Kartuş filtreli filtrasyon, tasarımı sayesinde boru basınç kayıplarını en az seviyeye indirirken, yüzme havuzu pompası verimini ise en üst seviyeye çıkartır. Kartuş filtreli blok filtrasyon ünitesinin montaj ve işlem süreci uzmanlık gerektirmediği için işçilik ve zaman yönünden kazanç sağlamaktadır

 

Lüks tip filtrasyon blokları, betonarme yüzme havuzlarına, prefabrik yüzme havuzlarına, hazır yüzme havuzlarına, polyester yüzme havuzlarına, hazır prefabrik havuzlara, fiberglass yüzme havuzlara, CTP yüzme havuzlarına, zemin üstü yüzme havuzlarına, toprak üstü yüzme havuzlarına, rulo panel havuzlara, panel havuzlara monte edilebilir.