+90 507 764 20 16 info@akcahavuzmarket.com

Fiber  havuz nedir? Fiber havuz modellerini mi merak ediyorsunuz? fiyatl Fiber havuzarını mı merak ediyorsunuz? Fiber havuz çeşitleri, Fiber havuz modelleri,

fiber havuz yapımı fiber havuz fiyatları, fiber havuz maliyetleri, fiber havuz montajı içerikleri

Havuz inşası oldukça fazla zaman alabilecek ve zor olarak görülen bir işlemdir. Havuz alanının açılması, su sızdırmaz bir alan oluşturulması, havuzun inşa edilmesi ve içerisinin tasarımının yapılması gibi pek çok aşama havuz yapma işlemini zorlaştırmakta ve sürecini uzatmaktadır. Bütün bu işlemleri kolaylaştırmak için hazır havuz sistemleri tercih edilebilir.

Bu havuz sistemleri sayesinde hızlı şekilde en ideal boyutta havuza sahip olabilirsiniz. Üstelik diğer havuz seçeneklerine göre daha uygun fiyatlar ile daha güzel ve pratik bir havuz inşa edilebilir. Demonte şekilde bulunan havuzlar istenilen alanın ölçüsüne göre tasarlanarak ilgili alana taşınır. Açılan uygun alanda kurulan sistem sayesinde beton atma işlemini beklemeden hızlı şekilde havuz kurulum işlemi gerçekleştirilir. Beton kuruma işlemi gibi uzun süreli işlemler beklenmediği için havuz kurulum işlemi daha kolay şekilde gerçekleştirilir. Hazır havuz fiyatları bu özellikleri sayesinde diğer sistemlere göre daha uygun olarak belirlenebilir. Hem hızlı kurulum özelliğine sahip bir sistem olması hem de uygun fiyat aralığı ile inşa edilebilmesi sayesinde hazır havuzlar çok tercih edilmektedir. Villa ve benzeri yaşam alanlarında, otel ve benzeri işyerlerinin bahçelerinde, kapalı alanlarında hazır havuz sistemleri sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir.

 
 

Havuz sahibi olmak artık kolay ve hızlı bir işlem!

 

 

Hazır havuz sistemlerine ek olarak şişme havuzlar da kullanım kolaylığı sunmak adına tavsiye edilmektedir. Daha pratik şekilde kullanılmasında havuzların zemin üzerinde şişirilerek kullanılabilmesi etkili olmaktadır. Portatif havuzlar ise demonte şekilde tasarlanan havuzlardır. Taşınabilir ve tekrar kurulabilir olması bu havuzların çok tercih edilmesini sağlar. Ayrıca inşa edilme süreci olmadığı için yapı izni ve benzeri prosedüre ihtiyaç duyulmaz. Sağlam kumaş ile kaplı olan çerçeve sistemi sayesinde hem hafif hem de sağlam bir tasarım sunmaktadır.

 

İster açık alanda, ister kapalı alanda kullanım!

 

Hazır havuzlar ister açık alanda, ister kapalı alanlarda rahatlıkla uygulanabilir. Yüzme sporu için de ideal havuzlardandır. Prefabrik hazır havuzların en büyük avantajlarından biri de alanınıza uygulanış zamanının oldukça az olmasınıdır. Hazır Havuzlar 1 günde kurulabildiği için havuzunuza hemen sahip olabilirsiniz. Hazır Prefabrik Havuz Fiyatları; sistemin sahip olduğu avantajlar sayesinde diğer havuz inşa işlemlerine göre daha avantajlı olarak belirlenebilmektedir. İsteğe göre havuzlara sonsuz karşı akıntı sistemi, jakuzi, elektrikli ısıtıcı, aydınlatma ve üst kaplama sistemi de uygulanabilir